Kristina DUFKOVÁ
režisérka, výtvarnice, animátorka

 
Absolvovala animaci na písecké filmové škole a poté na pražské FAMU. Za své animované filmy získala řadu ocenění. Film Ze života matek (2005) byl oceněn první cenou na London International Animation Festival (LIAF 2006). Usnula jsem (2009) se stal nejlepším českým animovaným filmem na Anifestu 2009, v Třeboni. V roce 2011 se režijně podílela na filmu Fimfárum 3, (Jak obři na Šumavě vyhynuli). V roce 2016 dokončila krátký kreslený film o logopedii s názvem Neříkej mi panda, jmenuji se Fanda, pod Českou televizí natočila loutkový večerníček Povídání o mamince a tatínkovi a věnuje se přípravě celovečerního loutkového filmu Život k sežrání. Vedle práce na animovaných filmech také ilustruje, kreslí, maluje, píše, stará se o děti a umí řídit loď.
 
Adéla ŠPAJLOVÁ
střihačka, režisérka
 

 
Filmová střihačka Adéla Špaljová studovala na pražské FAMU. Mezi její nejznámější díla patří celovečerní loutkový film Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D. Převážně se věnuje střihu dokumentárních snímků. Střihačsky se podílela také na filmu Zachraňte Edwardse. Od roku 2014 spolupracuje s Danem Pribáněm na cestovatelské dokumentární sérii o trabantech. Poslední dokument, jejž editovala, byl Nerodič (2017) od režisérky Jany Počtové. Podílela se i na populárním internetovém seriálu Lajna.
 
Jiří MÁDL
herec, scénárista, režisér
 

 
Během studia na Biskupském gymnáziu v Českých Budějovicích získal roli ve filmu Snowboarďáci od režiséra Karla Janáka. Během několika let se stal oblíbeným hercem a hvězdou teenagerovských komedií, například Rock podvraťáků (2006), Rafťáci (2006) nebo Jak se krotí krokodýli (2007). V roce 2008 jsme Jiřího Mádla mohli spatřit ve filmu Bathory od slovenského režiséra Juraje Jakubiska. Punkáče z vesnice si zahrál v tragikomickém filmu Čtyři slunce (2012) od Bohdana Slámy. V poslední době se Jiří Mádl věnuje scenáristice a režii, v roce 2014 si natočil svůj zdařilý debut Pojedeme k moři. Momentálně připravuje film Na střeše, který by měl přijít do kin v příštím roce.
 
Jaromír MALÝ
kameraman, režisér, střihač
 
 
V roce 2008 natočil televizní film Swingtime, za nějž byl oceněn cenou asociace českých kameramanů za vynikající kameramanské televizní dílo. Dále spolupracoval na filmech jako například Želary, Křídla Vánoc, Pusinky anebo Andělé všedního dne.
 
Jiří SÁDEK
režisér, scenárista
 
 
Jiří Sádek vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze, obor Filmové a divadelní scénografie, dále pokračoval na Filmovou akademii Miroslava Ondříčka, jeho krátkometrážní debut Neříkej hop (2010) vyhrál v soutěži Aerokraťas. Na písecké FAMO absolvoval filmem Psí jeskyně (2012). Širší veřejnost oslovil svým celovečerním debutem s herečekou Aňou Geislerovou Polednice (2016). Je ale i autorem celovečerního časosběrného dokumentu Nejsledovanější (2017), ve kterém se snažil zkoumat fenomén českých youtuberů. 
 
Štěpán TRČKA
mistr zvuku
 
 
Štěpán Trčka vystudoval Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Spolupracoval na pohádce Nejkrásnější hádanka (2008) od Zdeňka Trošky, seriálu Vyprávěj (2009) od Bisera Architeva nebo filmu Špína (2017) od mladé slovenské režisérky Terezy Nvotové. V minulosti se mimo jiné podílel na celovečerních filmech jako Nejsledovanější (2017) či Tenkrát v ráji (2016). V současnosti pracuje na televizních seriálech Ohnivé kuře a Modrý kód.